Kovo 3-4 dienomis mūsų gimnazijos mokinės Indrė Bagdžiūtė ir Ugnė Dirsytė dalyvavo XX Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados II ture Lietuvos edukologijos universitete. Mokiniai rašė filosofinę esė.
Indrė Bagdžiūtė, IIIA klasės mokinė, laimėjo III vietą, mokinė apdovanota bronzos medaliu bei Švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomu. Indrė rašė esė tema „Man smagu matyti, kad žmonės visai nenori galvoti apie mirtį! Mielai ką padaryčiau, kad jie suprastų, jog gyvenimas dar šimtą kartų vertesnis apmąstymų.“ (F. Nietzsche) Indrei, kaip ir kitiems prizinių vietų laimėtojams, suteikta galimybė dalyvauti atrankiniame ture į Tarptautinę filosofijos olimpiadą IPO 2017, vyksiančią gegužės mėnesį Roterdame, Olandijoje.
Ugnė Dirsytė, IIIA klasės mokinė, dalyvavusi Filosofijos olimpiados II ture, rašė filosofinę esė tema „Taigi tik žmogus – būtybė, esanti tarp gyvulio ir Dievo, – nublokštas į baigtinumą ir stovintis begalybės akivaizdoje, gali klausti, tiksliau sakant, negali neklausti.“ (A.Šliogeris) Ugnė už dalyvavimą XX Lietuvos mokinių filosofijos olimpiadoje apdovanota organizacinio komiteto pirmininkės LEU profesorės Jūratės Rubavičienės padėkos raštu.
XX Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados I ture dalyvavo dar vienas mūsų gimnazijos IIIA klasės mokinys Domantas Magyla, kuriam patekti į II turą pritrūko vos pusės balo.

DSC_0194.JPGDSC_0195.JPGreceived_1678062488887045.jpeg