Gruodžio 9-oji  – Tarptautinė antikorupcijos diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į korupciją kaip vieną pavojingiausių socialinių reiškinių, keliančių grėsmę žmogaus teisėms, demokratijai ir teisinei valstybei, iškreipiančių socialinį teisingumą, konkurenciją, verslo sąlygas, stabdančių ekonomikos augimą, keliančių pavojų valstybės valdymui, įvairių valstybinių institucijų stabilumui ir visuomenės moralei.

Gruodžio 9 dieną, po trijų pamokų, 10a ir 10b klasių mokiniai savanoriai sudalyvavo skrajučių dalinimo – bendruomenės švietimo – akcijoje. Mokiniai vaikščiojo po mokyklos mikrorajoną ir sutiktiems žmonėms dalino skrajutes, taip primindami apie šios dienos svarbą. Žmonės reagavo įvairiai, tačiau didžioji dauguma labai džiaugėsi jaunosios kartos, kurios šūkis “Prisidėkite ir Jūs prie Skaidrios, Tvirtos ir Teisingos Lietuvos kūrimo jau šiandien!“, gebėjimu išlikti neabejingiems šiam socialiniam reiškiniui.