Lapkričio 11–15 dienomis gimnazijoje vyko renginiai skirti Šiaurės šalių bibliotekų savaitei. Tai tradicinė šviesos, knygos, literatūros šventė skirta vaikams ir suaugusiems. Kalbėjome apie draugystę, literatūrą, Šiaurės šalis, Europos sąjungą.

Šių metų tema – Šventės šiaurės šalyse. Dramos būrelio mokiniai vaidino ištrauką iš A.Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“. Mus aplankė, žiūrėjo vaidinimą, bendravo su mokiniais vaikų darželių „Vaidilutė” ir „Malūnėlis” auklėtiniai. Agnė ir Tadas pravedė edukacinį užsiėmimą su šunimis. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje mokiniai vaidino ir bendravo su „Obelėlės” ir „Šaltinėlio” vaikų darželių auklėtiniais. Šventę rengė 1-4 klasių dramos būrelis, G.Valtytė, G.Puronaitė, S.Gaudešiūtė. Mokiniams padėjo mokytojos I.Papečkytė, A.Baltrušaitienė, J.Šukelienė direktoriaus pavaduotojos ugdymui J.Lokienė ir L.Šakelytė. Mokiniai padovanojo vaikų darželių auklėtiniams skirtukus su savaitės ir mokyklos simbolika.