INFORMUOJAME JUS, KAD NUO BIRŽELIO 2 DIENOS PRASIDĖJO REGISTRACIJA Į NEMOKAMO MAITINIMO VASAROS POILSIO STOVYKLAS

Į VASAROS POILSIO STOVYKLAS REGISTRUOTIS ADRESU: HTTPS://VASARA.KAUNAS.LT

Birželio mėnesio stovyklose gali dalyvauti vaikai, kurie paskutinį mokslo metų mėnesį turėjo teisę gauti nemokamą maitinimą ir kurių tėvai nurodė tokį poreikį savo mokykloje. Jiems Kauno miesto savivaldybė organizuos turiningas vasaros stovyklas, kuriose bus užtikrinamas įvairiapusis ugdymas ir sudaromos sąlygos saviraiškai.

Vasaros poilsio stovyklose edukacijas vykdys neformaliojo ugdymo centrai: Kauno moksleivių techninės kūrybos centras (A. Mickevičiaus g. 2); Kauno tautinės kultūros centras (A. Jakšto g. 18); Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai ( Parodos g. 26); Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla (Ašigalio g. 23).

Mokinių maitinimas bus organizuojamas- Kauno Aušros gimnazijoje ir Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje.

Su patekusių į stovyklą tėvais, susisieks stovyklos organizatoriai.

Links: https://vasara.kaunas.lt

ĮSAKYMAS DĖL MOKINIŲ VASAROS POILSIO STOVYKLŲ ORGANIZAVIMO