Gerbiami tėveliai, mokytojai ir kiti gimnazijos rėmėjai,

nuoširdžiai dėkojame Jums už 2 % paramą, kurią skyrėte 2019 m.

Nuo 2020 metų pateikti deklaraciją dėl 1,2 % paramos galima tik elektroniniu būdu per VMI sistemą. Jei galite skirti paramą, turite iki 2020 metų liepos 1 d. užpildyti ir pateikti VMI EDS sistemoje paramos deklaracijos FR0512 V4 formą.

Kviečiame pasinaudoti teise spręsti, kur keliaus Jūsų pinigai, ir kartu prisidėti prie gimnazijos gerovės kūrimo.

Kauno Kovo 11-osios gimnazijos rekvizitai:
  paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190136691;
 paramos gavėjo pavadinimas: Kauno Kovo 11-osios gimnazija;

adresas: Kovo 11-osios g. 50, LT-51289  Kaunas.

# Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės per elektroninio deklaravimo sistemos svetainę;
# Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“;
# Lango apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną „pildyti formą tiesiogiai portale“;
# Užpildykite formą įrašę įmonės kodą – 190136691;
# Adresą – Kovo 11-osios g. 50, LT-51289  Kaunas

Pravesdami savo lėšas Jūs prisidėsite prie dar aktyvesnio ir įdomesnio gimnazijos mokinių gyvenimo!

Jūsų parama padeda mums kurti saugią ir modernią ugdymo(si) aplinką ir sėkmingai įgyvendinti išsikeltus ugdymo(si) tikslus.

Ačiū už Jūsų gerumą.