Informuojame, kad gimnazijoje įgyvendinant nuotolinį ugdymą galioja tas pats pamokų tvarkaraštis. Tai reiškia, kad tiesioginis (sinhroninis) ryšys su mokytoju vyks tuo metu, kai numatyta pamoka pagal pamokų tvarkaraštį. Jeigu mokiniui yra iš anksto paskirtas savarankiškas darbas, tai  pamokos metu prisijungti nėra būtina. Mokinys tik turi žinoti, kad mokytojas tuo metu yra pasiekiamas TEAMS programoje ir gali konsultuoti. Savarankiškus darbus mokiniai galės atlikti pasirinktu patogiu laiku iki mokytojo duoto termino.

Apie sinhroniniu būdu (tiesioginiu) vykstančias pamokas mokinys matys savo kalendoriuje TEAMS programoje. Tiesioginės pamokos metu mokinys privalo prisijungi prie vykstančios pamokos.