Kauno Kovo 11-osios gimnazijos bendruomenė, siekdama suvaldyti mokinių srautus ir išvengti bet kokios COVID-19 susirgimų grėsmės, susitarė, kad ekstremaliomis sąlygomis  nuo 2020 m. spalio 5 dienos dirbs mišriuoju ugdymosi būdu. Mišrusis ugdymosi būdas- tai nuosekliai derinami kasdienis ir nuotolinis mokymosi būdai. Kasdienio mokymo derinimas su nuotoliniu vyks tokia tvarka:

Dvi  savaites mokiniai mokysis gimnazijoje  (kasdienis mokymosi būdas), trečią – nuotoliniu būdu.

Nuotolinio ugdymo tvarkaraštis:

Informuojame, kad gimnazijoje, mokantis nuotoliniu būdu, lieka galioti tas pats tvarkaraštis. Tai reiškia, kad tiesioginis ryšys su mokytoju vyks tuo metu, kai numatyta pamoka pagal tvarkaraštį. Jeigu mokiniui yra iš anksto paskirtas savarankiškas darbas, tai  pamokos metu prisijungti nėra būtina. Mokinys tik turi žinoti, kad mokytojas tuo metu yra pasiekiamas ir gali konsultuoti. Savarankiškus darbus mokiniai galės atlikti pasirinktu patogiu laiku iki mokytojo duoto termino.

Nuotoliniam mokymui (-si) naudojam Office 365 aplinką. Prisijungimas prie Teams