Prašymai priimti mokytis nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pradedami registruoti per savivaldybės informacinę sistemą:

nuo 2022 m. kovo mėn. 15 d.

________________________________________________________________________________________________

INFORMACIJA APIE MOKINIŲ PRIĖMIMĄ

• Prašymai priimti mokytis nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pradedami registruoti per savivaldybės informacinę sistemą http://imokykla.kaunas.lt   nuo 2022 m. kovo mėn. 15 d. iki gegužės 31 d.
  • Tiesiai į gimnaziją – nuo kovo 15 d. iki nustatyto  priėmimo komisijos prašymų išnagrinėjimo termino pabaigos.
  • Priėmimo komisija prašymus priimti mokytis į priešmokyklinio ugdymo grupes ir pradinio ugdymo programos 1 – 4 klases privalo išnagrinėti iki pradinio ugdymo proceso pabaigos pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatytą ugdymo proceso trukmę, į kitas klases – iki atitinkamų klasių ugdymo proceso ugdymo proceso pabaigos pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatytą ugdymo proceso trukmę
  • Prašymai į laisvas vietas mokyklose gali būti pateikiami iki rugpjūčio 31 dienos.
  • Prašymų padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

Aktuali informacija: http://www.kaunas.lt/svietimas/priemimas-i-bendrojo-ugdymo-mokyklas-tvarka/

KAUNO KOVO 11-OSIOS GIMNAZIJOJE VYKDOMOS PROGRAMOS:

• pradinio ugdymo
  • pradinio ugdymo specialioji
  • pagrindinio ugdymo I dalies
  • pagrindinio ugdymo II dallies
  • pagrindinio ugdymo specialioji
  • socialinių įgūdžių ugdymo
  • vidurinio ugdymo

KOMPLEKTUOJAMŲ GRUPIŲ, KLASIŲ SKAIČIUS IR PLANUOJAMAS PRIIMTI MOKINIŲ SKAIČIUS:

1 priešmokyklinio ugdymo grupė – 15 mokinių

2 pirmos bendrojo ugdymo klasės – 42 mokiniai.

1 pirma specialioji klasė skirta mokiniams, turintiems kalbėjimo ir  kalbos sutrikimą – 8 mokiniai.

DOKUMENTAI, KURIUOS TURI PATEIKTI Į GIMNAZIJĄ PRIIMAMI ASMENYS:

1. Vaiko asmens dokumento kopija.
  2. Vaiko sveikatos pažymėjimas (turi būti pateiktas elektroninėje Vaikų sveikatos stebėsenos informacinėje sistemoje).
  3. Priešmokyklinio ugdymo pedagogo išvada-rekomendacija (būsimiems pirmokams).
  4. Pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimas  su pasiekimų aprašu (būsimiems penktokams).
  5. Pažyma apie mokymosi pasiekimus iš buvusios ugdymo įstaigos (priimant į 2-4 klases).
  1. Mokymosi pasiekimų pažymėjimą iš buvusios ugdymo įstaigos (priimant į 6-8, II gimn. klases).
  2. Pažyma (8-ių klasių baigimo) apie mokymosi pasiekimus iš buvusios ugdymo įstaigos (būsimiems I gimn. klasės mokiniams).
  3. Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą (priimant į III gimn. klasę).
  4. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimą (priimant į socialinių įgūdžių ugdymo klasę).

Specialiųjų ugdymosi poreikių turintys asmenys teisės aktų nustatyta tvarka papildomai pateikia specialiuosius poreikius įrodančių dokumentų kopijas.

DOKUMENTŲ PRIĖMIMO LAIKAS IR VIETA

• gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 15.00 val.

LAISVOS VIETOS BENDROJO UGDYMO KLASĖSE

10 (intelekto sutrikimą turinčių mokinių) 1 4
Socialinių įgūdžių ugdymo klasė 1

MOKINIŲ PRIĖMIMO KOMISIJA, tel.: +370 617 29257