Kviečiame pažiūrėti, ką sukūrė Kovo 11-osios gimnazijos „Verslo klubo“ nariai  bei kitų Kauno miesto gimnazijų mokiniai.

KPKC – Verslo idėjų konkursas „Virtuali startuolių paroda“ 2020

Sveikiname 8a klasės komandą „No problem“ (Justina Doftartaitė, Marijus Kunickis, Indrė Kelmelytė), laimėjusią NT Tarnybos nominaciją už išskirtinį verslo sprendimą.

Džiaugiamės 6 – 7 klasės mokinių jaunosios bendrovės LEMSS (Saulė Gaudėšiūtė, Emilija Jurkšaitė, Marta Puronaitė, Samanta Valtytė, Liepa Jakubauskaitė) pasiekimais, – III vieta jaunesniųjų klasių grupėje bei KPKC skirta lietuviškiausio produkto nominacja.

Didžiuojamės IV klasės gimnazistų bendrove „Lithuania‘s esports“ (Edvinas Gvozdas, Povilas Šiugždinis, Deimonas Kvilys), laimėjusiais II vietą vyresniųjų klasių grupėje, NT Tarnybos nominaciją už išmanų verslo sprendimą, KPKC nominaciją už geriausią produkto pristatymą bei  Junior Achievement antrepreneriško požiūrio nominaciją.