Minėdama Lietuvos nepriklausomybės atgavimo trisdešimtmetį ir Kovo 11-osios vardo suteikimo mūsų  gimnazijai dvidešimtmetį, mokykla surengė tarptautinį piešinių ir eilėraščių bei miniatiūrų konkursą ,,Trisdešimt metų kartu su laisve”. Džiaugiamės, kad į mūsų kvietimą atsiliepė labai daug mokyklų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos Seinų ,,Žiburio” gimnazijos, Vokietijos Vasario 16-osios gimnazijos, gavome nuoširdų videosveikinimą iš Amerikos Bostono lituanistinės mokyklos. Vien dailės kūrinių sulaukėme apie 200, panašiai tiek eilėraščių bei miniatiūrų. Labai giliai pajutome, kad ši šventė brangi visiems.

Buvo sudarytos dvi komisijos: dailės ir eilėraščių bei miniatiūrų. Pastarosios komisijos pirmininkė buvo poetė, žurnalo ,,Nemunas” vyriausioji redaktorė Erika Drungytė, kuri maloniai padėjo išrinkti geriausius kūrybinius darbus. Dailės komisijos pirmininkė – menotyros mokslų daktarė, Dailės akademijos ir VDU dėstytoja Kristina Budrytė – Genevičė.

Iškilmingo renginio, skirto Lietuvos nepriklausomybės atgavimo trisdešimtmečiui ir Kovo 11-osios vardo suteikimo mūsų  gimnazijai dvidešimtmečiui, metu gimnazijos direktorius Stanislovas Milašius ir Seimo narys Gediminas Vasiliauskas apdovanojo laureatus bei juos parengusius mokytojus padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Geriausių darbų paroda vyks Kauno pedagogų kvalifikacijos centre. Tikimės, kad vaikų darbai džiugins akį ir šildys širdį.