Š.m. spalio 15 – 17 dienomis, mūsų gimnazijoje, vyko I etapo Kauno m. mokseivių žaidynių kvadrato varžybos, įvairiose amžiaus grupėse. 5-6 klasių berniukai laimėjo II vietą, I vietą – Petrašiūnų progimnazijos komanda. Mergaitės toje pačioje amžiaus grupėje buvo trečios. I vietą iškovojo ,,Vyturio’’ gimnazija, II vietą – S.Daukanto progimnazija, IV vietą – Palemono gimnazija. Geriausiai sekėsi 3- 4 klasių mišriai komandai. Jie nugalėjo visus savo varžovus. A.Stulginskio mokyklą- daugiafunkcinį centrą, Petrašiūnų progimnaziją, ,,Vyturio’’ gimnazijos komandas ir iškovojo teisę dalyvauti antrame etape. Pradinių klasių mokytojos: A.Baltrušaitienė, D.Dženkaitytė-Mileckienė, I.Matižonkienė, kūno kultūros mokytojos: R.Stagniūnaitė ir N.Šukienė džiaugiasi moksleivių pergalėmis.