Po aktyvaus mokinių ir mokytojų balsavimo galime skelbti nugalėtoją! Abiejų kandidatų į Mokinių prezidentus idėjos buvo labai panašios, tačiau naująja prezidente tapo Kamilė Berinkevičiūtė. Balsų skirtumas buvo gana didelis: Kamilė surinko 165 rinkėjų balsus, o Matas surinko 117 rinkėjų balsų.

Atėjo metas inauguracijai, šventę pradėjo kadaise Mokinių prezidente buvusi Dovilė Spūdytė ir kadenciją baigianti Paulina Juškevičiūtė.  Paulina padėkojo tiems, kurie ją praeitais metais išrinko, tikėjusiems ir netikėjusiems ja, ir visiems susirinkusiems pasakė, ko išmoko per šiuos metus: dirbti negali vienas, visuomet reikalinga komanda. Kadenciją baigianti prezidentė padėkojo už puikų komandinį darbą MK nariams. Taip pat Paulina mano, kad Kamilės siekis reikšmingas ir panašus į jos pačios, abi siekė ir siekia puikiai atstovauti mokyklai. Po neilgų kalbų atėjo metas priesaikai. Direktoriaus Stanislovo Milašiaus ir visų susirinkusių gimnazistų akivaizdoje Kamilė prisiekė garsinti mokyklą, visiems atstovauti nepažeidžiant mokyklos nuostatų ir etikos kodekso. Po direktoriaus kalbos Kamilę pasveikino jos auklėtoja , įteikė puokštę gėlių ir labai džiaugėsi, kad Kamilės idėja visus labai sudomino. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L.Šakelytė taip pat pasveikino abu dalyvavusiuosius rinkimuose ir siūlė sujungti idėjas bei orientuotis į gimnazijos sveikatingumo kūrimą.

Po MK pasveikinimų  žodį tarė naujoji prezidentė Kamilė. Ji padėkojo visiems balsavusiems ir  tikisi jų nenuvilti, taip pat labai laukia pagalbos iš visų, norinčių padėti įgyvendinti jos iškeltus tikslus ir idėjas. Visa gimnazijos bendruomenė linki jai visokeriopos sėkmės.